Archiwa tagu: Epuls

Obciąg z Sosnowca

Sytuacja, którą zaraz opiszę, dziś wydaje mi się wybitnie zabawna, jednak w momencie gdy się zdarzyła, wszedłem w stan lekkiego wkurzenia, połączonego z załamaniem rąk nad głupotą niektórych polskich nastolatków.

Wszystko miało miejsce jakieś sześć – siedem lat temu na pewnej podupadającej już dziś społecznościówce o nazwie Epuls. Jest tam taki mały pasek o nazwie oneliner, w którym za pulsary (wirtualna waluta) użytkownicy mogą wstawiać jakieś swoje wiadomości.

Pewnego dnia wchodzę, patrzę, a na onelinerze wyświetla się “sexu chcę”. Z ciekawości kliknąłem w nick żeby sprawdzić, kto to jest taki odważny że za pośrednictwem epcia szuka kogoś, kto by zaspokoił niezaspokojenie niezaspokojoną chcicę. Zdębiałem.

Trzynastolatka! Niejaka panna Maciąg z Sosnowca. Piszę lasce na privie, że takich rzeczy publicznie się nie pisze, i w ogóle co to ma znaczyć żeby dziewczyna w takim wieku umieszczała w publicznym miejscu taki wpis.

Najwyraźniej jednak trafiłem kulą w płot, ewentualnie grochem w ścianę, bo dziewczyna zamiast to usunąć i przemyśleć swoje zachowanie, postanowiła… założyć na forum temat.

I to nie byle jaki. “[mój nick] to pedofil!”.

No cóż, dziwny ze mnie pedofil, skoro ani laski nie wyruchałem ani nawet w życiu nie widziałem jej na oczy. 😉

Zemsta dziewczynki nie była taka słodka, jak jej się mogło wydawać. Dołączający do dyskusji dysputanci wzięli moją stronę i ostro panienkę zjechali. I słusznie.

Skoro dziewczyna w wieku 13 lat pisała takie rzeczy, strach pomyśleć co musi robić teraz, mając 20-21 lat. Jeśli to robi, to powinna zmienić nazwisko… teraz już nie Maciąg, ale Obciąg.